Możesz liczyć na nasze wsparcie.

Pomoc

Jesteśmy przygotowani do pomocy 24 h na dobę, 365 dni w roku. Oferujemy najlepszą możliwą obsługę, dlatego nie wahaj się, jeśli chcesz się z nami skontaktować.

 

Analizy i Konsultacje

Proponujemy analizy obecnej sytuacji w Państwa firmie pozwalające wyliczyć czas zwrotu inwestycji w nasze oprogramowanie. Oferujemy również nasze doświadczenie w konsultacji projektów zgodnie z potrzebami klienta.

 

Dostępność Online

Posiadamy własne serwery, na których utrzymujemy oprogramowanie naszych klientów, dlatego możemy zaoferować najlepsze usługi i pomoc. Nasze oprogramowanie jest aplikacją internetową – użytkownicy logują się przez naszą stronę internetową w dowolnym miejscu i czasie – dlatego nie jest wymagana dodatkowa inwestycja w sprzęt, oprogramowanie i administratorów. To jest nasze zadanie, ty powinieneś tylko zapamiętać swoje hasło.

 

Możemy Zostać Twoim Administratorem

Wiemy, że można zaoszczędzić czas i pieniądze na szkoleniu administratora i zwiększyć zysk z MyTimePlan poprzez pozostawienie administracji nam. W tym wypadku otrzymujesz nie tylko oprogramowanie, ale również wartościowe usługi, których podstawą jest nasze długoletnie doświadczenie w zarządzaniu czasem i kosztami w efektywny i optymalny sposób.