Naszym celem jest stać się liderem na rynku zarządzania czasem i kosztami.

Nasza Misja

Pomagamy w maksymalizacji wydajności i poprawy jakości życia pracowników.

Polityka Jakości

Zapewniamy oprogramowanie i usługi pokrywające w całości potrzeby naszych klientów. Stawiamy na ciągłe ulepszanie naszego produktu, monitorujemy i odpowiadamy na potrzeby naszych klientów. Szanujemy ich czas i pracę, dlatego przed wprowadzeniem ulepszeń są one przez nasz szczegółowo testowane, aby potwierdzić ich przydatność.

Podstawowe Wartości

Wszyscy dążymy do tego samego celu, którym jest dostarczanie innowacyjnego oprogramowania i usług zaprojektowanych do maksymalizacji korzyści. Nasza firma jest skupiona na takich wartościach jak:

  • Uczciwość

    Okazujemy szacunek, trzymając się faktów i rzeczywistości, spełniając obietnice i zobowiązania. Wierzymy, że szczerość jest kluczem do wieloletniej współpracy biznesowej.

  • Współpraca

    Na każdą firmę patrzymy w perspektywie długoletniej współpracy, a ich cele są naszymi celami.

  • Innowacyjność

    Wierzymy, że innowacyjność jest kluczowym czynnikiem pozwalającym wyprzedzać konkurencję, dlatego rozwijamy się w oparciu o nowe idee przedstawiane nam przez naszych kreatywnych pracowników i klientów.

Pomoc

Jesteśmy przygotowani do pomocy 24 h na dobę, 365 dni w roku. Oferujemy najlepszą możliwą obsługę, dlatego nie wahaj się, jeśli chcesz się z nami skontaktować.

Analizy i Konsultacje

Proponujemy analizy obecnej sytuacji w Państwa firmie pozwalające wyliczyć czas zwrotu inwestycji w nasze oprogramowanie. Oferujemy również nasze doświadczenie w konsultacji projektów zgodnie z potrzebami klienta.

Dostępność Online

Posiadamy własne serwery, na których utrzymujemy oprogramowanie naszych klientów, dlatego możemy zaoferować najlepsze usługi i pomoc. Nasze oprogramowanie jest aplikacją internetową – użytkownicy logują się przez naszą stronę internetową w dowolnym miejscu i czasie – dlatego nie jest wymagana dodatkowa inwestycja w sprzęt, oprogramowanie i administratorów. To jest nasze zadanie, ty powinieneś tylko zapamiętać swoje hasło.

Możemy Zostać Twoim Administratorem

Wiemy, że można zaoszczędzić czas i pieniądze na szkoleniu administratora i zwiększyć zysk z MyTimePlan poprzez pozostawienie administracji nam. W tym wypadku otrzymujesz nie tylko oprogramowanie, ale również wartościowe usługi, których podstawą jest nasze długoletnie doświadczenie w zarządzaniu czasem i kosztami w efektywny i optymalny sposób.