Obecności

Rejestracja czasu pracy może być prowadzona przez internet, smartfon lub specjalne urządzenie z użyciem: kart, odcisków palców albo numerów ID.

Rejestracja czasu pracy jest bardzo prosta – wszystkie dane są przechowywane w systemie i aktualizowane na bieżąco.

attendance devices


Aplikacja Mobilna MyTimePlan

Aplikacja ta pozwala pracownikom rejestrować rozpoczęcie i zakończenie pracy przy użyciu smartfona oraz umieścić grafik i powiadomienia w jego kalendarzu.

attendance mobile

Rejestrator Czasu Pracy

Urządzenie to rozpoznaje pracowników przy rejestracji rozpoczęcia i zakończenia pracy poprzez użycie przez nich kart magnetycznych, odcisków palców albo numerów ID.

attendance device

Aplikacja Internetowa

Web Rejestrator nie wymaga żadnego dodatkowego wkładu finansowego w rejestratory czasu pracy. Rejestracja odbywa się poprzez podanie numeru ID.

attendance via web

Moja Strona

Kiedy pracownik zarejestruje się na aplikacji MyTimePlan swojej firmy, otrzyma własne konto, gdzie będzie mógł sprawdzić swój grafik i obecności oraz grafiki swoich współpracowników. Nawigacja pomiędzy różnymi datami i okresami jest intuicyjna.

my time

Obecności dla danego dnia

Przełożeni mogą łatwo zobaczyć, kto rejestrował rozpoczęcie i zakończenie pracy, kto jest obecny, a kto zapomniał się wyrejestrować.

one day attendance

Grafik i obecności wczoraj, dzisiaj i jutro

Dostęp do grafików i obecności w MyTimePlan umożliwia przełożonym obserwację trzydniowego okresu od „wczoraj” do „jutro”, aby zobaczyć, kto nie pojawił się w pracy lub kto zapomniał o odpowiednim zarejestrowaniu swojego czasu pracy.

attendance-one-day-with-schifts